Symbole

Świetlica szkolna

Świetlica sprawuje opiekę nad dziećmi w godzinach 6:30 – 8:00 oraz 11:30 – 16:30.

Prowadzone są różnorodne formy zajęć, tj. czytelnicze, inspirujące rozwój zainteresowań, ruchowe i plastyczne. Ulubioną przez wychowanków formą pracy są zajęcia w sali komputerowej, pracowni multimedialnej, konkursy plastyczne i rywalizacje sportowe.

W każdym roku szkolnym organizowane są następujące imprezy:

• Dzień Chłopaka,

• Otrzęsiny (pasowanie na „świetliczka”),

• Andrzejki,

• Mikołajki,

• Opłatek Bożonarodzeniowy,

• Walentynki,

• Dzień Dziewczyny,

• Dzień Dziecka.

Na zajęciach plastycznych dzieci rozwijają swoje talenty pod kierunkiem pani Marii Ziemiańskiej, a prace wywieszane są na korytarzu i dekorują szkołę.

Przy sprzyjających warunkach pogodowych dzieci większość czasu spędzają na świeżym powietrzu, wśród pięknej zieleni, którą otoczona jest szkoła, teraz także na nowym placu zabaw.

Stołówka szkolna oferuje bardzo smaczne i tanie obiady w cenie 2.20 zł za dwudaniowy posiłek.

Opłata za listopad 2011 r.: 20 x 2,20 zł = 44,00 zł

Od października obowiązują nowe zasady wnoszenia opłat za posiłki. Rozporządzenie regulujące formy płatności znajduje się TUTAJ.