Symbole

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Rzeszowie

ogłasza zapisy na rok szkolny 2010/2011

„Jesteśmy szkołą dążącą do tego, aby w atrakcyjnym, dobrze zorganizowanym środowisku, w klimacie przyjaznym dla uczniów, rodziców i  pracowników, poczuciu współodpowiedzialności i współuczestnictwa, wspierać rozwój społeczny i  emocjonalny uczniów oraz rzetelnie przygotować ich do dalszego kształcenia” – to wizja naszej szkoły należącej do wojewódzkiej sieci „Szkół Promujących Zdrowie”.

Zapraszamy do nas oferując uczniom:

● obowiązkowe zajęcia edukacyjne w godzinach 8:00 – 14:30,

● zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia logopedyczne, gimnastykę korekcyjną,

zajęcia pozalekcyjne: kółka przedmiotowe, kółko informatyczne, sportowe (SKS), ruchu drogowego, chór, naukę pływania,

audycje muzyczne,

nowoczesną, dobrze wyposażoną pracownię komputerową,

bibliotekę z czytelnią i dostępem do Internetu oraz programów multimedialnych,

świetlicę szkolną ze stołówką w godzinach 6:30 – 16:30, mleko do drugiego śniadania, owoce i warzywa w ramach programu "Owoce w szkole".

gabinet higieny szkolnej.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530 w terminie od 8.03.2010 r. do 12.04.2010 r. Odpowiednie formularze można otrzymać w sekretariacie szkoły. Przy zapisie konieczny jest dowód osobisty rodzica oraz PESEL dziecka.

Szkoła przekaże elektronicznie dane ucznia do systemu ProgMan. 20.04.2010 r. zostanie ogłoszona lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej.

Ważne informacje dla rodziców zapisujących dzieci do szkoły, dla rodziców dzieci sześcioletnich i młodszych oraz aktualne obwody szkół Rzeszowa można uzyskać aktywując linki:

6-latek w ... Informacja dla rodziców (pdf)

Obwody szkół podstawowych (pdf)