UWAGA RODZICE, UCZNIOWIE

Z E S T A W   P O D R Ę C Z N I K Ó W   S Z K O L N Y C H 2020/2021

I ETAP EDUKACYJNY (KLASY I – III)

KLASA I

Zestaw podręczników oraz materiały edukacyjne uczniowie otrzymają (wypożyczą) bezpłatnie w bibliotece szkolnej we wrześniu 2020 r.

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Poznaję Boży świat”. Autorzy: K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek, wydawca: Jedność Kielce

KLASA II

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Idziemy do Jezusa”. Autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek, wydawca: Jedność Kielce

KLASA III

Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Jezus jest z nami”. Autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek, wydawca: Jedność Kielce

II ETAP EDUKACYJNY (KLASY IV – VIII)

KLASA IV

Zestaw podręczników oraz materiały edukacyjne uczniowie otrzymają (wypożyczą) bezpłatnie w bibliotece szkolnej we wrześniu 2019 r.

Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do nauki religii oraz języka niemieckiego zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Miejsce pełne BOGActw”. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, wydawca: Jedność Kielce

Język niemiecki: „und so weiter 1. EXTRA” - podręcznik. Autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, L. Zastąpiło, wydawca: PWN oraz „und so weiter EXTRA 1”. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy IV tych samych autorów, wydawca: PWN

KLASA V

Religia:Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”. Autorzy: K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd.: Jedność Kielce

Język niemiecki: „und so weiter neu 1” - podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, L. Zastąpiło, wydawca: PWN

KLASA VI

Podręcznik do nauki religii oraz podręcznik i zeszyt ćwiczeń do nauki języka niemieckiego zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Tajemnice BOGAtego życia”, autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, wyd.: Jedność Kielce

Język niemiecki: „und so weiter neu 2” - podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, L. Zastąpiło, wydawca: PWN

KLASA VII

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”. Autorzy: E. Kondrak, E. Parszewska, K. Mielnicki, wydawca: Jedność Kielce

KLASA VIII

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”. Autorzy: E. Kondrak, E. Parszewska, K. Mielnicki, wydawca: Jedność Kielce

Kompletny wykaz podręczników można pobrać TUTAJ

Rada Pedagogiczna na posiedzeniu w dniu 19.06.2020 r. zatwierdziła zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021.